content start
Учениця училища Дронь Тетяна взяла участь в ІІ етапі конкурсу фахової майстерності за професією”Офіціант”
content end
Якщо у вас виникли питання
напишіть нам
content start
content end
content start
content end
content start
Сьогодні в нашому училищі пройшов перший етап конкурсу професійної майстерності з професії «офіціант».В ньому прийняли участь учні другого та третього курсів.Найкраще виконали завдання учениця групи ОК-21 Тетяна Дронь та учень групи ОК-31 Михайло Федишин.Вітаємо учасників та бажаємо успішно проявити свою майстерність на обласному конкурсі
content end
content start
Цьогоріч з Днем вчителя збігається ще одне свято, адже 2 жовтня свій день відзначає саме професійна освіта. Тож і ще раз вітання лунають для усіх причетних до цієї вкрай важливої галузі. Бажаємо колегам по цеху невичерпної енергії у підготовці молодих фахівців – будівничих нашої Неньки України!
content end
content start
Вже традиційно в першу неділю жовтня відзначається день працівників освіти, який в народі називають просто день вчителя. Незважаючи на трагічні обставини сьогодення, напередодні вихідних відбулося ряд урочистостей з цієї нагоди. Наше училище не стало винятком і перечекавши повітряну тривогу в укритті, все-таки зібралися в актовій залі щоб відзначити кращих працівників, які працюють не лише на освітянській ниві, але й активно займаються волонтерською працею. Вихованці підготували свято наповнене патріотизму та вдячності не тільки педагогам, а й українським воякам, які жертвенно боронять наш край. Вітання директора було особливим так як лунало на сцені з екрану прєктора, він в цей час прямував до Львівської обласної ради для отримання подяки кравецькому факультету училища за сумлінну працю та невтомну волонтерську діяльність. А день перед тим, отримав з рук директора департаменту освіти та науки ЛОВА Олег Паска подяку усьому трудовому колективу ДНЗ ВПУ-34 за сумлінну працю на освітянській ниві та сприяння Збройним Силам України.Ці нагороди надихають наш колектив на більшу працю на благо нашої держави. Віримо, що незабаром зможемо провадити освітній процес без сирен та тривог, а наші випускники зможуть розкрити усі свої вміння на відбудові НЕЗАЛЕЖНОЇ ПРОЦВІТАЮЧОЇ МОГУТНЬОЇ УКРАЇНИ!
content end
content start
Вся країна очікує перемоги, яку намагаються здобути наші воїни-герої. Їм на допомогу в Державному навчальному закладі «Вище професійне училище № 34 м. Стрий» від 5 березня 2022 р запрацював волонтерський центр пошиття та ремонту одягу для військових, де задіяні майстри виробничого навчання та викладачі (Батлюк Н., Ніколаєва Л., Сенцова Є., Василишин Л., Бароян Л., Лепьошкіна Г., Нескоромна У, Гошовська Г. та ін), учні та випускники училища (Коцурова І., Галелюка І, Іскандерова О. та ін.), а також тимчасово переселені особи, які проживали в гуртожитку училища (Олена – м. Житомир, Алія – м Київ, Лідія – м. Коростень).Коли Інна Коцурова (організатор волонтерського центру та учениця училища) дізналась, що нашим військовим необхідна амуніція, звернулась до директора училища Олега Кизими за допомогою. В результаті за перший тиждень роботи було пошито 30 розвантажувачів. А далі: аптечки, РПС (ремінно-плечова система), кишеня системи «Мolly», мішки для скиду магазинів, бандани, чохли на каски, військові штани та інше.Важко було знайти тканину для потреб військових, тому опублікували оголошення в соціальних мережах, після чого стрияни почали приносити старі чохли, штани, палатки, плащі. Волонтери училища кажуть, що в них є своєрідна історія «клаптиків», де на штампах зазначено 1947, 1976, 1987 роки. Цікаво і те, що нашій перемозі «допомагають» рашистські виробники: м. Псков, м. Іваново, м. Барнаул та ін.Кравці-волонтери «Державного навчального закладу «Вище професійне училище № 34 м. Стрий» бажають створити виставку-фотозвіт військових на передовій зі своїми виробами. А також бажають воїнам України повернутись якнайшвидше живими з перемогою, тому на кожному виробі пишуть такі слова: «З Богом до перемоги!», та дарують оберіг – образ матері Божої.
content end