Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/vpu34/domains/vpu34.lviv.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Майстер клас з випікання пасок

В українців є багато християнських традицій, які цікаві та багатогранні. Вони передаються з покоління в покоління, зберігаючи цілісність та автентичність українського народу.

Одна з традицій є перед Великоднем випікати пасоку, яка символізує Царство Небесне та Воскресіння.

Для родин полеглих Героїв Стрийської ОТГ, «Будинком Воїна» м. Стрия спільно з ДНЗ «ВПУ-34 м. Стрия» було проведено майстер клас з випікання пасок. На якому майстрові поділились рецептами, хитрощами випікання вдалої та смачної пасочки у духовій шафі.

Випікання пасочок пройшло у теплій, дружній атмосфері. Дівчата уважно слухали майстрових, допомагали одна одній, приймали активну участь у прикрашанні пасок.

Після закінчення господині з пасочками, гарним настроєм та теплотою в серці повернулись додому.

Бажаємо Всім у Великдень смачної паски, віри, миру та добра.

З 12.02.2024р до 17.05.2024р в ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” проводились короткострокові курси за професією “Електромонтажник силових мереж та електроустаткування”. Всі слухачі досягли своєї мети таотримали сертифікати /свідоцтва державного зразка.

9 травня 2024р представники Міжнародного Медичного Корпусу України Наталя Станович та Надія Янкевич провели тренінг для працівників ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” на тему “Перша психологічна допомога дорослим”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x