Вітаємо нашого керівника НПЦ “Монтажників санітарно-технічного обладнання та устаткування” майстра в/н Михайла Кулигу з достойним представленням нашого навчального закладу на загальнодержавному конкурсі фахової майстерності майстрів виробничого навчання з професії монтажник санітарно-технічних систем та устаткування, що відбувався в Києві в рамках проєкту EdUP в рамках міжнародного фестивалю Instal Fest. Майстри та майстрині закладів профтехосвіти вперше взяли участь у Кубку Install Fest в Україні серед монтажників сантехніки, водопроводу
та водоочищення.
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/06/351333207_795125008889824_6203232710426053341_n-e1686204228336.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/06/351166792_980497023364206_8867913977571353233_n-562x999.jpg)