Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/vpu34/domains/vpu34.lviv.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Останній дзвоник

Сьогодні в нашому училищі “Пролунав останній дзвоник”. Майже триста випускників кваліфікованих робітників та молодших бакалаврів влилися в економіку нашої держави. Дехто ще продовжить навчання на вищі ступені, а дехто піде працювати на підприємства нашого регіону.

Сьогодні в вишиванках із посмішкою на обличчі та вдячністю ЗСУ в серцях, юнаки та дівчата святкували свої перші досягнення.

Почалося дійство з славня України та підняття прапора. Пізніше вшанували пам’ять полеглих за волю України, особлива шана вже 37 випускникам, що поклали своє життя. Якраз в пам’ять про двох останніх, хлопці та дівчата з нашого рою “Гайдамаки” висадили деревця магнолій.

Після благословення отця Нзарія сотрудника Катедральний храм Успіння Пресвятої Богородиці міста Стрия , наші “Гайдамаки” продемонстрували ази військової тактичної підготовки. А директор училища Олег Кизима , після вітального слова, відзначив досягнення нашого рою в обласних змаганнях з військово-патріотичної гри “Сокіл (Джура)”. Заступниця директора Павлів Леся Михайлівна зачитала святковий наказ і директор разом з заступницею з виховної роботи Ніною Олексіївною Масендич вручили почесні грамоти кращим випускникам.

Наставники груп теж озвучили напутні слова своїм вихованцям. Першокурсники подарували “Випускний вальс”, а випускники посадили на алеї випускників свою магнолію.

На завершення вітальне слово від голови наглядової ради училища Тараса Пошивака.

А фінальний акорд пісня “Ми бажаємо вам добра” ВІА “Дзвінке джерело”.

Це все відбувалося на фоні патріотичних кольорів і з вірою в Господа, надією на ЗСУ та любов’ю до України.

Ось і завершився 2023/2024 навчальний рік. Він був однозначно складним роком, роком випробувань та викликів. Ми вже навчилися навіть тому, чому не хотілося б вчитися – життя в умовах постійних повітряних тривог, навчальний процес в укриттях. Хвилини мовчання в пам’ять про полеглих українців та нові магнолії на алеї пам’яті загиблих випускників. Разом з тим він […]

Завдяки даному проєкту 30 осіб змогли здобути кваліфікації електромонтерів та електрогазозварники та знайти працевлаштування за такими затребуваними професіями.

Завершилися обласні змагання з військово-патріотичної гри “Сокіл (Джура)” (старша група) .Емоції переповнюють, адже не кожного дня можна заглянути в очі нового молодого покоління, яке виховується в дусі патріотизму та вірності Батьківщині. Гасло: “Душу Богові, життя Україні, честь собі” найкраще розкриває атмосферу яка панувала впродовж п’яти днів на базі Карпати, поблизу Сколього, куди з’їхалися найкращі з […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x