Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/vpu34/domains/vpu34.lviv.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Форум «Будуємо профтех: кращі практики»

Сьогодні, в рамках другого дня Міжнародної виставки для інсталяторів, монтажників, інженерів , дизайнерів, проектантів та фахівців із сервісу інженерних систем Install Fest Ukraine 2024 , відбувається форум «Будуємо профтех: кращі практики» організований проєктом EdUP Публічно-приватне партнерство для поліпшення професійної освіти в Україні від #Swisscontact, в роботі якого бере участь директор нашого училища Олег Кизима.

Паралельно, в співпраці з Асоціацією інсталяторів інженерних систем, триває робота експертів та секретаря комісії кваліфікаційного центру нашого училища Михайла Кулиги, Остапа Самка, Ігор Ярич , по визнанню неформальної освіти та присвоєнню кваліфікації монтажника санітарно-технічних систем та устаткування 4-го розряду.

#Все_буде_ПТО

З 12.02.2024р до 17.05.2024р в ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” проводились короткострокові курси за професією “Електромонтажник силових мереж та електроустаткування”. Всі слухачі досягли своєї мети таотримали сертифікати /свідоцтва державного зразка.

9 травня 2024р представники Міжнародного Медичного Корпусу України Наталя Станович та Надія Янкевич провели тренінг для працівників ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” на тему “Перша психологічна допомога дорослим”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x