Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/vpu34/domains/vpu34.lviv.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Розпочав роботу кваліфікаційний центр “Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування 4 розряду”

В рамках Міжнародної виставки для інсталяторів, монтажників, інженерів, дизайнерів, проектантів та фахівців із сервісу інженерних систем Install Fest Ukraine 2024 Engineering Week Ukraine у співпраці з Асоціацією інсталяторів інженерних систем, у виїзному форматі, вперше в Україні, розпочав роботу кваліфікаційний центр монтажників санітарно-технічних систем та устаткування ДНЗ “ВПУ-34 м.Стрий” з присвоєння кваліфікації монтажника 4 -ого розряду та врученням сертифікату.

З 12.02.2024р до 17.05.2024р в ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” проводились короткострокові курси за професією “Електромонтажник силових мереж та електроустаткування”. Всі слухачі досягли своєї мети таотримали сертифікати /свідоцтва державного зразка.

9 травня 2024р представники Міжнародного Медичного Корпусу України Наталя Станович та Надія Янкевич провели тренінг для працівників ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” на тему “Перша психологічна допомога дорослим”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x