Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/vpu34/domains/vpu34.lviv.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

До дня матері

В п”ятницю, на завершення навчального тижня, вже традиційно, на училищному подвір’ї, вишикувалися учні, щоб подумки згадати усіх хто поклав свою голову у цій триклятій війні. Після хвилини мовчання та виконання державного славня, оскільки другої неділі травня вшановують усіх матерів, згадали про це свято.

Директор училища Олег Кизима висловив подяку усім матерям, за гідно прийнятий, від Бога, дар материнства, але особлива вдячність та співчуття тим жінкам, що вимушені оплакувати своїх дітей, котрі геройськи захищали неньку Україну та віддали за неї найдорожче – своє життя…

Вокальний дарунок від нашого ВІА “Дзвінке джерело” переніс усіх присутніх в обійми до матерів і не в одного в серці защеміло, а на очах забриніла сльоза..

p.s.У зв’язку із значними втратами військовослужбовців 65 батальйону ТрО під час захисту суверенітету та територіальної цілісності України, сьогодні -12 травня, у Стрийському районі оголошено День жалоби.

З 12.02.2024р до 17.05.2024р в ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” проводились короткострокові курси за професією “Електромонтажник силових мереж та електроустаткування”. Всі слухачі досягли своєї мети таотримали сертифікати /свідоцтва державного зразка.

9 травня 2024р представники Міжнародного Медичного Корпусу України Наталя Станович та Надія Янкевич провели тренінг для працівників ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” на тему “Перша психологічна допомога дорослим”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x