Нещодавно, учень нашого училища, здобув чергову перемогу. Денис Квік привіз з чемпіонату України по кік-боксингу WAKO серед дорослих, що відбувався у Білій Церкві, дві нагороди – золоту і срібну у двох розділах Поінт-файтинг і кік-лайт, вагова категорія +94. Та разом з нагородами здобув неоціненний досвід.
02.05.2024
Денис Квік привіз з чемпіонату України по кік-боксингу дві нагороди – золоту і срібну
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/05/440208050_885697933361093_6398010922646312625_n.jpg)