Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/vpu34/domains/vpu34.lviv.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Денис Квік привіз з чемпіонату України по кік-боксингу дві нагороди – золоту і срібну

Нещодавно, учень нашого училища, здобув чергову перемогу. Денис Квік привіз з чемпіонату України по кік-боксингу WAKO серед дорослих, що відбувався у Білій Церкві, дві нагороди – золоту і срібну у двох розділах Поінт-файтинг і кік-лайт, вагова категорія +94. Та разом з нагородами здобув неоціненний досвід.

З 12.02.2024р до 17.05.2024р в ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” проводились короткострокові курси за професією “Електромонтажник силових мереж та електроустаткування”. Всі слухачі досягли своєї мети таотримали сертифікати /свідоцтва державного зразка.

9 травня 2024р представники Міжнародного Медичного Корпусу України Наталя Станович та Надія Янкевич провели тренінг для працівників ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” на тему “Перша психологічна допомога дорослим”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x