Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/vpu34/domains/vpu34.lviv.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Цифрова бібліотека: ефективність, безпека, інноваці

Вже традиційно, у нашій бібліотеці проводяться семінари та різноманітні конференції. Вчора методист училища Ігор Ярич спільно із завідувачкою бібліотеки Лесею Назаренко, провели пізнавальний семінар, ініційований методичним об’єднанням бібліотекарів та вихователів, на тему: “Цифрова бібліотека: ефективність, безпека, інновації”.

Основною ідеєю, котра пронизувала захід, була концепція про те, що бібліотекам необхідно ефективно використовувати сучасні цифрові рішення та забезпечити надійний захист даних, зручний доступ до інформації та підвищення загальної продуктивності роботи. Оскільки рушійною силою інноваційних процесів у бібліотечній галузі є готовність до змін і впровадження сучасних інформаційно-комунікаційних продуктів і послуг, розроблення та реалізація новітніх інформаційних технологій, розвиток і підвищення кваліфікації персоналу, входження бібліотек у зовнішнє середовище, що можливо лише за їх ефективної організаційно-управлінської діяльності.

Разом з тим виникають певні ризики, як наприклад, масове порушення авторських прав в мережі інтернет. Та й зрештою ніщо не замінить тактильної насолоди від перегортання сторінок книги.

Директор училища Олег Кизима, котрий відвідав захід, акцентував увагу присутніх на створенні, так званого, інформаційного хабу на базі бібліотеки, в якому мають знаходитись як електронні так і паперові носії інформації.

З 12.02.2024р до 17.05.2024р в ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” проводились короткострокові курси за професією “Електромонтажник силових мереж та електроустаткування”. Всі слухачі досягли своєї мети таотримали сертифікати /свідоцтва державного зразка.

9 травня 2024р представники Міжнародного Медичного Корпусу України Наталя Станович та Надія Янкевич провели тренінг для працівників ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” на тему “Перша психологічна допомога дорослим”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x