Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/vpu34/domains/vpu34.lviv.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

У ДНЗ «ВПУ-34 м. Стрий» розпочались короткотермінові курси за підтримки німецького партнера SEQUA в рамках співпраці між Україною та Німеччиною

Швидкість – це ключ до успіху, короткотермінові курси стають мостом між бажанням та досягненням розширити свої знання та навички в найкоротший термін.

      Державний навчальний заклад «Вище професійне училище №34 м. Стрий»  протягом двох років завдяки співпраці між Україною та Німеччиною реалізовуючи  Концепцію «Формування системи перепідготовки і підвищення кваліфікації тимчасово непрацюючого населення регіону та внутрішньо переміщених осіб» та співпраці з проектом «Швидкі навички до працевлаштування в рамках програми EU4Skills 4Recovery»  SEQUA договір №1067 від 14.12.2023р.проводить навчання серед усіх верств населення.

       Метою навчання є надання необхідного обсягу знань відпрацювання учнями умінь і навичок для виконання завдань підвищення рівня конкурентоздатності фахівця. Курси мають невелику тривалість, але високу інтенсивність. На даний час в навчальному закладі проводяться курси   з професій, а саме: «Електрогазозварник» з 06.02.2024р. по 28.05.2024р. Форма навчання денна. Строк навчання 16 тижнів загально професійна підготовка -15 годин,  професійно-теоретична підготовка -169 годин, професійно-практична підготовка 393 години; «Електромонтажник силових мереж та електроустаткування» з 12.02.2024р. по 17.05.2024р. Форма навчання денна. Строк навчання: 14 тижнів загально професійна підготовка -33 години,  професійно-теоретична підготовка -106 годин, професійно-практична підготовка -327 годин.. З курсантами працюють досвідчені викладачі та майстри виробничого навчання.  Товариство SEQUA gGmbH взяло на себе фінансові та матеріальні витрати, тому курси для наших учасників є безкоштовними.

Після завершення навчання учасники отримають свідоцтво  відповідної кваліфікації.

Всім учасникам  натхнення та отримати потрібні і важливі для них знання.

В умовах війни це кроки щоб зробити професійне навчання важливим і потрібним для відбудови нашої країни. 

З 12.02.2024р до 17.05.2024р в ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” проводились короткострокові курси за професією “Електромонтажник силових мереж та електроустаткування”. Всі слухачі досягли своєї мети таотримали сертифікати /свідоцтва державного зразка.

9 травня 2024р представники Міжнародного Медичного Корпусу України Наталя Станович та Надія Янкевич провели тренінг для працівників ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” на тему “Перша психологічна допомога дорослим”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x