Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/vpu34/domains/vpu34.lviv.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Урочисте вручення сертифікатів слухачам короткотермінових курсів

Актуальним та затребуваним на сьогоднішній день є навчання певних професій за окремими компетенціями. Таким виявився курс “Шкільне харчування”, що проходив на базі навчально-практичного центру професій “Кухар.Кондитер” нашого училища.
Згідно договору з ГО “Міжнародна фундація розвитку проєкту USAID “Економічна підтримка України” та сприяння реалізації проєкту “Розвиток трудового потенціалу” , 15 кухарів шкільних їдалень Стрийської ОТГ впродовж 15 днів пройшли підвищення кваліфікації. Так як на сьогоднішній день велика увага приділяється харчуванню дітей в школі, та відбувається реформа системи шкільного харчування, згідно рекомендацій відомого шеф-кухаря Євгена Клопотенка.
Минулого тижня відбулося урочисте вручення сертифікатів слухачам короткотермінових курсів з професії “Кухар”, за курсом “Приготування та подача страв шкільного харчування”.Слухачки залишилися дуже задоволеними отриманими новими знаннями та засвоєними вміннями, про що свідчать не тільки їхні посмішки, а й відгуки в післякурсовому опитуванні. 

З 12.02.2024р до 17.05.2024р в ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” проводились короткострокові курси за професією “Електромонтажник силових мереж та електроустаткування”. Всі слухачі досягли своєї мети таотримали сертифікати /свідоцтва державного зразка.

9 травня 2024р представники Міжнародного Медичного Корпусу України Наталя Станович та Надія Янкевич провели тренінг для працівників ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” на тему “Перша психологічна допомога дорослим”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x