Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/vpu34/domains/vpu34.lviv.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Присвоєння та/або підтвердження професійних кваліфікацій “Кухаря 4-ого розряду”

На базі навчально-практичного центру “Кухар. Кондитер” ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” розпочав роботу кваліфікаційний центр уповноважений на оцінювання і визнання результатів навчання осіб (зокрема, здобутих шляхом неформальної чи інформальної освіти), присвоєння та/або підтвердження професійних кваліфікацій “Кухаря 4-ого розряду”.

Дві особи згідно угоди з училищем пройшли оцінювання, виконавши блок теоретичних завдань та двох практичних вправ по приготуванню окремих блюд, що відповідають професійному стандарту та отримали визнання своїх компетенцій з присвоєнням робітничої кваліфікації кухар 4-ого розряду.

З 12.02.2024р до 17.05.2024р в ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” проводились короткострокові курси за професією “Електромонтажник силових мереж та електроустаткування”. Всі слухачі досягли своєї мети таотримали сертифікати /свідоцтва державного зразка.

9 травня 2024р представники Міжнародного Медичного Корпусу України Наталя Станович та Надія Янкевич провели тренінг для працівників ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” на тему “Перша психологічна допомога дорослим”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x