Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/vpu34/domains/vpu34.lviv.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Майстер в.н. Михайло Брик взяв участь у першій навчально-практичній конференції зі зварювання, організованій проектом EDUP

Майстер виробничого навчання, нашого училища, Михайло Брик взяв участь у першій навчально-практичній конференції зі зварювання, організованій проектом EDUP.

Вона проходила у Вінниці на базі Вище художнє професійно-технічне училище №5. Окрім нашого представника, учасниками були майстри виробничого навчання ще з 24 закладів профтеху, партнерів проєкту EdUP, котрі упродовж двох днів опановували сучасні практики у галузі зварювання.

Експерти від трьох провідних компаній у галузі: українських – Завод «Донмет» і Paton International, а також філії фінської компанії Kemppi -ТОВ “САММІТ”, провели презентації та інструктаж для майстрів щодо роботи зі своїм обладнанням. Фахівець від компанії “Суми-Електрод” Євген Яковенко розповів про зварювальні матеріали, які підприємство надало для тренування майстрів під час конференції. Засоби захисту зварника, а саме спецодяг, презентували виробники компанії “Інсайт.”

Пізніше були проведені практичні роботи на обладнанні компаній за 4-ма різними методами зварювання.

Конференція відбулася в рамках проєкту “Публічно-приватне партнерство для поліпшення професійної освіти в Україні” впроваджується за фінансової підтримки Swiss Development & Cooperation – Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва, ТОВ “Геберіт Трейдінг”, ТОВ “Сіка Україна” та виконується Swisscontact Eastern Europe за підтримки Міністерства освіти і науки України.

З 12.02.2024р до 17.05.2024р в ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” проводились короткострокові курси за професією “Електромонтажник силових мереж та електроустаткування”. Всі слухачі досягли своєї мети таотримали сертифікати /свідоцтва державного зразка.

9 травня 2024р представники Міжнародного Медичного Корпусу України Наталя Станович та Надія Янкевич провели тренінг для працівників ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” на тему “Перша психологічна допомога дорослим”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x