Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/vpu34/domains/vpu34.lviv.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Запрошуємо на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Запрошуємо учнів старших класів, випускників та батьків випускників завітати до нашого училища на “ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ”.
Хоча наші двері відкриті для вас завжди, проте в четвер 18 квітня 2024 року ви зможете дізнатися та побачити більше.
В програмі екскурсії по кабінетах, майстернях, лабораторіях; майстер-класи: “перевзути автомобіль”, “санки з підігрівом 🙂 “, “кулінарні витребеньки”, “коктейльний калейдоскоп”; шоу-презентація професій, спортивна гра “хто сильніший?”, частування.
Будемо раді якщо саме Ви навідається до нас на “ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ”!

З 12.02.2024р до 17.05.2024р в ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” проводились короткострокові курси за професією “Електромонтажник силових мереж та електроустаткування”. Всі слухачі досягли своєї мети таотримали сертифікати /свідоцтва державного зразка.

9 травня 2024р представники Міжнародного Медичного Корпусу України Наталя Станович та Надія Янкевич провели тренінг для працівників ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” на тему “Перша психологічна допомога дорослим”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x