Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/vpu34/domains/vpu34.lviv.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

День довкілля

Щорічно, починаючи з 1998 року, в третю суботу квітня Україна відзначає День довкілля. Метою свята є підвищення рівня свідомості українців у питаннях, що стосуються збереження та захисту довкілля.

А з 2009 року ООН офіційно оголосила 22 квітня Міжнародним Днем Матері-Землі.

Тож впродовж багатьох років по всьому світу в ці дні люди висаджують дерева, виходять на мирні акції, прибирають в парках і скверах, очищають річки і пляжі від сміття.

Важлива та цікава традиція 22 квітня – Дзвін Миру. Таких дзвонів кілька і встановлені вони в різних містах. Ідея встановлення першого дзвону належить японцеві Тіедзі Накагава, який особисто пережив трагедію Хіросіми. Дзвін звучить в День Землі і в День початку ІІ-ої світової війни (1 вересня), нагадуючи людям про жахи, які відбувалися з людством. На пам’ятнику можна побачити напис: “Хай живе загальний мир у всьому світі”.

В нашому училищі теж долучилися до дня довкілля та Дня Матері-Землі. Учнівське самоврядування сьогодні на нашому подвір’ї, на Алеї героїв, висадили нові саджанці магнолій, в пам’ять про випускників училища, полеглих, у московсько-українській війні. В майбутньому квіти магнолій, немов живі дзвоники пам’яті, нагадуватимуть яка ціна заплачена за нашу свободу та мир на українській Землі.

З 12.02.2024р до 17.05.2024р в ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” проводились короткострокові курси за професією “Електромонтажник силових мереж та електроустаткування”. Всі слухачі досягли своєї мети таотримали сертифікати /свідоцтва державного зразка.

9 травня 2024р представники Міжнародного Медичного Корпусу України Наталя Станович та Надія Янкевич провели тренінг для працівників ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” на тему “Перша психологічна допомога дорослим”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x