Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/vpu34/domains/vpu34.lviv.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

День відкритих дверей

Незважаючи на дощову погоду, у нас в училищі сьогодні було велелюдно та гамірно. До нас на “День відкритих дверей” завітали учні старших класів з трьох громад Стрийського району. З 10-ої ранку і до 14 -ої години близько чотирьохсот учнів з 13 шкіл Стрийської, Грабовецько-Дулібівської та Сколівської громад мали змогу ознайомитися з навчально-матеріальною базою училища, подивитися та навіть спробувати себе у майстер-класах, помірятися силою з однолітками ще й поспівати “Червону руту”. Родзинкою дійства було частування десертами з кавою та безалкогольним глінтвейном.

Кравецька кафедра сьогодні, окрім майстер-класу, зачарувала присутніх маленьким показом мод, в якому наші студентки самі демонстрували свої роботи. Кабінет історії немов “машина часу” переніс усіх в минулі століття, а комп’ютерний клас повернув в сьогодення. В кабінеті Захисту України, була змога в електронному тирі поцілити ворога, а в автомайстерні побачити як лагодять автомобілі, чи монтують шини. Наступна зупинка “профорієнтаційного навігатора” – НПЦ “Монтажників санітарно-технічних систем та устаткування” в якому можна було дізнатися секрети сучасної сантехніки і чому цю професію ще називають інсталятором, та звичайно що спробувати паяти труби.

Кульмінація дійства була в НПЦ “Кухарів та кондитерів”, де на майстер-класі готували морозиво зрідженим азотом. А у фойє була ціла ярмарка кулінарів з майстер-класами, частуванням, відео презентацією професій, музичним забарвленням та спортивним кутком.

Ті школярі, що мешкають не в Стрию, мали змогу побачити учнівський гуртожиток та бібліотечно-інформаційний центр.

Це звичайно ще далеко не все, що ми могли продемонструвати гостям, але у виробничій майстерні здійснюється підготовка до капітального ремонту, училищний музей та навчальний корпус 2, що є історичною пам’яткою теж очікують на оновлення, в роздягальнях, санвузлах та душових кімнатах спортзалу завершуються ремонтні роботи. Адже незважаючи на “важкі часи” , ми вишукуємо внутрішні резерви, чи грантові кошти з метою постійного вдосконалення.

“День відкритих дверей” завершився, але двері залишаються відчиненими для учнів, що сьогодні не змогли приїхати, для батьків, чиї діти виявили сьогодні інтерес до навчання у нас, для всіх хто хоче дізнатися більше про наш Державний навчальний заклад “Вище професійне училище – 34 м.Стрий”

З 12.02.2024р до 17.05.2024р в ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” проводились короткострокові курси за професією “Електромонтажник силових мереж та електроустаткування”. Всі слухачі досягли своєї мети таотримали сертифікати /свідоцтва державного зразка.

9 травня 2024р представники Міжнародного Медичного Корпусу України Наталя Станович та Надія Янкевич провели тренінг для працівників ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” на тему “Перша психологічна допомога дорослим”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x