У рамках проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України», який здійснюється ГО “Міжнародна фундація розвитку”, за підтримки USAID “Економічна підтримка України” , в Державному навчальному закладі “Вище професійне училище № 34 м. Стрий” на базі навчально-практичного центру з професій “Кухар. Кондитер”, проводились курси підвищення кваліфікації з професії “Кухар” за напрямом “Впровадження різноманітного, збалансованого та якісного харчування в закладах освіти”.
Відбулось вручення сертифікатів після закінчення навчання
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-25_19-11-44-233-1004x452.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-25_19-12-09-231-1004x452.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-25_19-12-27-562-1004x452.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-25_19-12-38-480-1004x452.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-25_19-12-49-869-1004x452.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-25_19-13-04-495-1004x452.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-25_19-13-18-088-1004x452.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-25_19-13-31-759-1004x452.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-25_19-13-45-861-1004x452.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-25_19-14-01-972-1004x452.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-25_19-14-49-660-1004x452.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-25_19-15-28-078-1004x452.jpg)