Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/vpu34/domains/vpu34.lviv.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Вручення сертифікатів

У рамках проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України», який здійснюється ГО “Міжнародна фундація розвитку”, за підтримки USAID “Економічна підтримка України” , в Державному навчальному закладі “Вище професійне училище № 34 м. Стрий” на базі навчально-практичного центру з професій “Кухар. Кондитер”, проводились курси підвищення кваліфікації з професії “Кухар” за напрямом “Впровадження різноманітного, збалансованого та якісного харчування в закладах освіти”.

Відбулось вручення сертифікатів після закінчення навчання

З 12.02.2024р до 17.05.2024р в ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” проводились короткострокові курси за професією “Електромонтажник силових мереж та електроустаткування”. Всі слухачі досягли своєї мети таотримали сертифікати /свідоцтва державного зразка.

9 травня 2024р представники Міжнародного Медичного Корпусу України Наталя Станович та Надія Янкевич провели тренінг для працівників ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” на тему “Перша психологічна допомога дорослим”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x