Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/vpu34/domains/vpu34.lviv.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Випікання та розмальовування пряників

«Будинком Воїна» м. Стрия було організовано випікання та розмальовування пряників, які будуть роздані 7 квітня учасникам забігу «Біжу за Героя Стрийщини».

На підтримку в реалізації заходу з виготовлені пряників прийшли адміністрація та майстрині ДНЗ «ВПУ-34 м. Стрий”.

У заході взяли участь матері, дружини та дітки полеглих Героїв, які завзято працювали.

Майстрові та увесь кулінарний відділ не тільки розказали та показали хитрошчі роботи з тістом, а й активно взяли участь у допомозі випіканні пряників.

Під час випікання у печі, для малечі та дорослих було проведено руханку, яку організували практичний психолог Г. Левицька та соціальний педагог І. Радюк під музичний супровід І. Телечкуна.

Після веселої перерви усі взялись до роботи: майстрині – навчати, запрошені гості – навчатись користуватись кондитерським інвентарем.

По завершенню роботи розпочалось найсмачніше – дегустація.

Дякуємо матерям, дружинам з дітками полеглих Героїв, директору О.Кизимі, заступнику з НВН Л. Павлів, майстровим І.Гнатик, Л. Ніколаєвій, І. Дмитришин, Ю. Назарець оргізаторам руханки Г. Левицькій, І. Радюк, І. Телечкуну ДНЗ «ВПУ-34 м. Стрий» та усьому кулінарному відділу за гарно пророблену роботу

З 12.02.2024р до 17.05.2024р в ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” проводились короткострокові курси за професією “Електромонтажник силових мереж та електроустаткування”. Всі слухачі досягли своєї мети таотримали сертифікати /свідоцтва державного зразка.

9 травня 2024р представники Міжнародного Медичного Корпусу України Наталя Станович та Надія Янкевич провели тренінг для працівників ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” на тему “Перша психологічна допомога дорослим”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x