Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/vpu34/domains/vpu34.lviv.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

7 маловідомих фактів про число Пі

14 березня, у світі відзначають День числа Пі. Тож у “ДНЗ ВПУ 34 м. Стрий”, викладачем Кобільник Софією Іванівною було проведено урок по темі” 7 маловідомих фактів про число Пі “. Учні які були присутні на уроці із захопленням слухали цікаві факти про число Пі, число яке є ключем до розуміння Всесвіту, адже над обчисленням цього числа вчені займаються більше 4500 років.

З 12.02.2024р до 17.05.2024р в ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” проводились короткострокові курси за професією “Електромонтажник силових мереж та електроустаткування”. Всі слухачі досягли своєї мети таотримали сертифікати /свідоцтва державного зразка.

9 травня 2024р представники Міжнародного Медичного Корпусу України Наталя Станович та Надія Янкевич провели тренінг для працівників ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” на тему “Перша психологічна допомога дорослим”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x