Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/vpu34/domains/vpu34.lviv.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Щиро вітаємо Христину!!!

Лауреатом Всеукраїнського конкурсу до Міжнародного дня рідної мови стала учениця групи ОБ-11 Флуд Христина. Вона нагороджена Дипломом та пам’ятними призами. Щиро вітаємо Христину💛🩵 та бажаємо творчих успіхів у популяризації культурних надбань нашого народу.

Конкурс відбувся за ініціативи Освітньої платформи Національного фестивалю “Код нації”. Його мета – сприяння розвиткові української мови та утвердження її як головного чинника існування нашої нації, а також підтримка Збройних сил України благодійними внесками учасників.

З 12.02.2024р до 17.05.2024р в ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” проводились короткострокові курси за професією “Електромонтажник силових мереж та електроустаткування”. Всі слухачі досягли своєї мети таотримали сертифікати /свідоцтва державного зразка.

9 травня 2024р представники Міжнародного Медичного Корпусу України Наталя Станович та Надія Янкевич провели тренінг для працівників ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” на тему “Перша психологічна допомога дорослим”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x