Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/vpu34/domains/vpu34.lviv.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Короткотермінові курси “Кухар шкільного харчування”

У рамках проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України», який здійснюється ГО “Міжнародна фундація розвитку”, за підтримки USAID “Економічна підтримка України”, у нашому училищі, на базі навчально-практичного центру з професій “Кухар та кондитер”, стартували короткотермінові курси для шкільних кухарів з Стрийської громади, за окремими компетенціями по модулю “Реформа шкільного харчування”.

Здобувачі зможуть як теоретично так і практично поглибити свої знання та вдосконалити уміння за новітньою технологією та рецептурою Євгена Клопотенка, на основі якої запроваджується харчування у шкільних їдальнях. Після 11-ти денного курсу, будуть вручені сертифікати про оволодіння згаданими компетенціями.

З 12.02.2024р до 17.05.2024р в ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” проводились короткострокові курси за професією “Електромонтажник силових мереж та електроустаткування”. Всі слухачі досягли своєї мети таотримали сертифікати /свідоцтва державного зразка.

9 травня 2024р представники Міжнародного Медичного Корпусу України Наталя Станович та Надія Янкевич провели тренінг для працівників ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” на тему “Перша психологічна допомога дорослим”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x