Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/vpu34/domains/vpu34.lviv.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Захистіть свої гроші, убезпечте своє майбутнє

18.03.2024 р. стартував Global money week (Всесвітній тиждень грошей). Ключова тема GMW – “Захистіть свої гроші, убезпечте своє майбутнє”.
Учні нашого навчального закладу долучилися до челенджу “Яскравий GMW” під керівництвом викладача Оксани Вакули.
Сьогодні ми одягнені в один із кольорів GMW: зелений, який символізує надію, радість, достаток, свободу і здоров’я.
@Junior Achievement Ukraine

З 12.02.2024р до 17.05.2024р в ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” проводились короткострокові курси за професією “Електромонтажник силових мереж та електроустаткування”. Всі слухачі досягли своєї мети таотримали сертифікати /свідоцтва державного зразка.

9 травня 2024р представники Міжнародного Медичного Корпусу України Наталя Станович та Надія Янкевич провели тренінг для працівників ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” на тему “Перша психологічна допомога дорослим”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x