Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/vpu34/domains/vpu34.lviv.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Завершальний день челенджу “Яскравий GLOBAL MONEY WEEK”

22.03.2024 р. 5-ий завершальний день челенджу “Яскравий GLOBAL MONEY WEEK”. Учні і викладачі у синьому кольорі, який символізує організованість, силу духу, ідеалізм, строгість і непохитність.
В рамках челенджу групи М-21 і К-21 з викладачем взяли участь в онлайн-вебінарі: “Як інформація змінює наше мислення та поведінку”.
Групи Е-11 і КК-11 продовжували покращувати свої знання з платіжної безпеки і створили стінгазету “Бережися монстрів-шахраїв”.
Група ТМ-11 прийняла участь у конкурсі на кращий комікс на тему: “Захист особистих фінансів”.
Всім учасникам GMW було цікаво і пізнавально.
Дякуємо Національному банку України, Junior Achievement Ukraine і нашому навчальному закладу за організацію.

ГраНавчанняДобробут

GMWUkraine2024

GMWJAUkraine2024

ProtectYourMoney

SecureYourFuture

GMW2024

З 12.02.2024р до 17.05.2024р в ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” проводились короткострокові курси за професією “Електромонтажник силових мереж та електроустаткування”. Всі слухачі досягли своєї мети таотримали сертифікати /свідоцтва державного зразка.

9 травня 2024р представники Міжнародного Медичного Корпусу України Наталя Станович та Надія Янкевич провели тренінг для працівників ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” на тему “Перша психологічна допомога дорослим”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x