21.03.2024 р. учні навчального закладу ДНЗ “Вище професійне училище – 34 м. Стрий” продовжують долучатися до челенджу “Яскравий GLOBAL MONEY WEEK” у жовтому кольорі, який символізує оптимізм і радість, сприяє життєрадісним думкам і усмішкам.
Також сьогодні учні груп М-11 і КК-11 з викладачкою Оксаною Вакулою взяли участь в онлайн-вебінарах: “Кібербезпека та схема шахрайства у воєнний час”; “Національний банк: історія створення та основні досягнення”. Насамкінець
учні перевірили свої знання під час гри в Каhhot.
Також учні груп Е-11 і КК-11 під керівництвом викладачів Уляни Нескоромної і Оксани Вакули покращили свої знання з платіжної безпеки і створили інформаційний куточок: “Поради з платіжної безпеки для кожного”.
Учні груп залишилися задоволені.
Національний банк України
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-21_19-35-39-108.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-21_19-35-39-108.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-21_19-35-39-108.jpg)