Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/vpu34/domains/vpu34.lviv.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Вічно молодий такий рідний…

Вічно молодий такий рідний

наш ВОЛОДИМИР ІВАСЮК!

Цього тижня на базі нашого училища відбувся концерт, присвячений 75 – ій річниці від дня народження великого сина України, композитора, автора незабутньої “Червоної рути” , “Водограю” та багатьох інших шлягерів, що народилися в 70-их і живуть по сьогодні.

Учні професійної освіти Стрийського району, з Нового Роздолу, Жидачева, Миколаєва та чотирьох Стрийський училищ виконували відомі та невідомі твори Івасюка.

А родзинкою дійства були професійні відомі артисти зі своєю музичною програмою, а це тріо “Крайня хата” та фіналіст “Голосу країни” Назар Савко син Марічки зі “Смерічки”, мати якого одною з перших виконувала пісні Івасюка.

Зал був захоплений, апогеєм стало спільне виконання “Червоної рути”.

За таке дійство варто подякувати директору та методисту Львівського Державного палацу естетичного виховання Олегу Климовичу та Любов Шишці, а також учням, художнім керівнкам та адміністрації училищ Стрийщини. Представниця управління культури Стрийської міської ради Юлія Курилишин як гість концерту відмітила високий рівень підготовки заходу, учнівського виконання та висловила своє захоплення святом Володимира Івасюка.

З 12.02.2024р до 17.05.2024р в ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” проводились короткострокові курси за професією “Електромонтажник силових мереж та електроустаткування”. Всі слухачі досягли своєї мети таотримали сертифікати /свідоцтва державного зразка.

9 травня 2024р представники Міжнародного Медичного Корпусу України Наталя Станович та Надія Янкевич провели тренінг для працівників ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” на тему “Перша психологічна допомога дорослим”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x