Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/vpu34/domains/vpu34.lviv.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Всесвітній день поезії

У Всесвітній день поезії в нашій бібліотеці говорили про поетичні рядки, які завжди у часи лихоліття та випробувань надихали і спонукали до боротьби і закликали до Перемоги!

Сьогодення не виняток, адже як давня українська поезія так і новітні римовані рядки, що народжуються з-під пера сучасних авторів є великою духовною та моральною підтримкою нашим воїнам там на північно-східних рубежах, котрі з автоматом в руках та піснею на устах боронять нашу Україну.

Саме про таку роль поезії та сучасної творчості загалом мали змістовну надзвичайно цікаву розмову зі Стрийською письменницею, казкаркою, громадською діячкою, лауреаткою Міжнародної літературно-мистецької премії ім. П.Куліша Зоряною Кіндратишин.

З 12.02.2024р до 17.05.2024р в ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” проводились короткострокові курси за професією “Електромонтажник силових мереж та електроустаткування”. Всі слухачі досягли своєї мети таотримали сертифікати /свідоцтва державного зразка.

9 травня 2024р представники Міжнародного Медичного Корпусу України Наталя Станович та Надія Янкевич провели тренінг для працівників ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” на тему “Перша психологічна допомога дорослим”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x