Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/vpu34/domains/vpu34.lviv.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Впровадження різноманітного, збалансованого та якісного харчування в закладах освіти

З огляду на потребу у підвищенні професійної кваліфікації працівників їдалень закладів освіти, Міністерство освіти і науки України затвердило Програму професійного навчання для підвищення кваліфікації з професії «Кухар» за напрямом “Впровадження різноманітного, збалансованого та якісного харчування в закладах освіти».

У рамках проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України», який здійснюється ГО “Міжнародна фундація розвитку”, за підтримки USAID “Економічна підтримка України” , упродовж тижня в Державному навчальному закладі “Вище професійне училище № 34 м. Стрий” на базі навчально-практичного центру з професій “Кухар. Кондитер”, проводились вищевказані курси

Мета навчання: покращення якості харчування учнів в закладах освіти; забезпечення/реалізація повноцінного, збалансованого харчування учнів у закладах освіти; підвищення професійної кваліфікації працівників їдалень закладів освіти, формування додаткових компетентностей щодо повноцінного, збалансованого харчування учнів у закладах освіти.

Після завершення навчання здобувачі освІти/слухач зможе самостійно готувати на різних видах
сучасного устаткування, оформляти та здійснювати відпуск страв та напоїв згідно оновленого
шкільного меню, дотримуючись сучасних технологій приготування, охорони праці, гігієни та санітарії, з урахуванням економічної доцільності, виходячи з принципів здорового способу харчування та харчування дітей з особливими потребами в закладах загальної середньої освіти.

З 12.02.2024р до 17.05.2024р в ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” проводились короткострокові курси за професією “Електромонтажник силових мереж та електроустаткування”. Всі слухачі досягли своєї мети таотримали сертифікати /свідоцтва державного зразка.

9 травня 2024р представники Міжнародного Медичного Корпусу України Наталя Станович та Надія Янкевич провели тренінг для працівників ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” на тему “Перша психологічна допомога дорослим”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x