Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/vpu34/domains/vpu34.lviv.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Алхіміки, яким вдалося, або історія українських фальшивомонетників

18.03.2024 р.” в межах GMW відбувся онлайн-вебінар на тему: “Алхіміки, яким вдалося, або історія українських фальшивомонетників”. Спікер: Андрій Бойко-Гагарін, доктор історичних наук, старший зберігач фондів Музею грошей.
Вебінар відвідали учні груп К-11 і ОК-11 та викладач Оксана Вакула. Учні дізналися повчальні історії українських фальшивомонетників, хто займався підробкою монет протягом віків, які покарання за фальсифікацію грошей застосовувалися державою.

GMW2024

З 12.02.2024р до 17.05.2024р в ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” проводились короткострокові курси за професією “Електромонтажник силових мереж та електроустаткування”. Всі слухачі досягли своєї мети таотримали сертифікати /свідоцтва державного зразка.

9 травня 2024р представники Міжнародного Медичного Корпусу України Наталя Станович та Надія Янкевич провели тренінг для працівників ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” на тему “Перша психологічна допомога дорослим”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x