Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/vpu34/domains/vpu34.lviv.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Фінал турніру з футзалу закладів ПТО Львівщини ім. М. Попадюка

Сьогодні відбулася фінальна частина 8-ого турніру з футзалу серед закладів ПТО Львівщини ім.Мирослава Попадюка.

Шість команд були розділені на дві групи: по два переможця зональних змагань, що відбувалися раніше, а також команда педагогічних працівників ПТО і команда волонтерів ветеранів футболу.

Турнір вже традиційно видався цікавим та безкомпромісним. Наша команда потрапила до “сильнішої” групи і в першому матчі з ветеранами за рівної гри, на останніх секундах пропустивши м’яча, програла з рахунком 3-2, а в другій грі з командою ВПУ- 20 м.Львова, трішки не дотягнули до перемоги і завершили в нічию 1-1. Тому не потрапили в стикові матчі за розподіл кубків.

А переможці нашої групи ветерани-волонтери стали в результаті переможцями турніру, перемігши в фіналі ЛВХПУ, а команда ВПУ-20 обійняла 3-є місце, перемігши в малому фіналі команду з Кам’янки-Бузької. Команда викладачів замкнула шістку фіналістів турніру, отримавши відзнаку, разом з нашими футболістами, за участь.

Воротар нашої команди, учень Стрийського художнього училища, що був залучений до гри, отримав відзнаку кращого воротаря турніру.

Незважаючи на результати, усі залишилися з позитивними емоціями, адже показали хорошу гру і тільки футбольний фарт сьогодні був не на нашій стороні, що навіть відзначив головний суддя змагань пан Лютий.

Найголовніше, що досягнута мета турніру – згадали хорошим словом людину-легенду ПТО Львівщини Мирослава Попадюка, а також, оскільки турнір ще й благодійний, зібрали чималеньку суму на дрон для ЗСУ.

З 12.02.2024р до 17.05.2024р в ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” проводились короткострокові курси за професією “Електромонтажник силових мереж та електроустаткування”. Всі слухачі досягли своєї мети таотримали сертифікати /свідоцтва державного зразка.

9 травня 2024р представники Міжнародного Медичного Корпусу України Наталя Станович та Надія Янкевич провели тренінг для працівників ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” на тему “Перша психологічна допомога дорослим”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x