Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/vpu34/domains/vpu34.lviv.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Українська – мова, мова перемоги

«Рідна мова-найголовніший наріжний камінь існування народу як окремої нації: без окремої мови нема самостійного народу» ( Іван Огієнко)

В день Міжнародного дня рідної мови викладачки Оксана Лапцун та Марія Корнута з іншими філологами, разом із здобувачами освіти, підготували захід «Українська – мова, мова перемоги»

Ми дякуємо усім, хто боронить українську мову .

Дякуємо усім, хто говорить українською мовою.

Дякуємо усім, хто вчить українську мову.

З 12.02.2024р до 17.05.2024р в ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” проводились короткострокові курси за професією “Електромонтажник силових мереж та електроустаткування”. Всі слухачі досягли своєї мети таотримали сертифікати /свідоцтва державного зразка.

9 травня 2024р представники Міжнародного Медичного Корпусу України Наталя Станович та Надія Янкевич провели тренінг для працівників ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” на тему “Перша психологічна допомога дорослим”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x