Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/vpu34/domains/vpu34.lviv.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Семінар з попередження ризиків мін та вибухонебезпечних предметів

Розпочався цей тиждень з пізнавального семінару, що проводили сертифіковані інструктори з готовності та захисту у випадку конфлікту (СРР) та з попередження ризиків від мін та вибухонебезпечних предметів (EORE) громадської організації “Сапери України” UHF Чуткий Тимофій Сергійович та Чутка Ольга Андріївна.

Заняттями охоплено майже всіх здобувачів освіти училища. Лектори розташувалися в конференц-залі, а учні по декілька груп по черзі відвідували семінар. Отримавши цікавий роздатковий матеріал та багато усної інформації, можна стверджувати, що наші учні поінформовані, а поінформований значить озброєний. В умовах сьогодення це багато що означає.

З 12.02.2024р до 17.05.2024р в ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” проводились короткострокові курси за професією “Електромонтажник силових мереж та електроустаткування”. Всі слухачі досягли своєї мети таотримали сертифікати /свідоцтва державного зразка.

9 травня 2024р представники Міжнародного Медичного Корпусу України Наталя Станович та Надія Янкевич провели тренінг для працівників ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” на тему “Перша психологічна допомога дорослим”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x