Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/vpu34/domains/vpu34.lviv.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Етикет і культура – візитівка кожного з нас!

14.02.2024 у групах Е-11, КК-11 відбулась виховна година на тему ” Етикет і культура – візитівка кожного з нас!”.

Класні керівники Нескоромна Уляна Степанівна і Тимчишин Наталя Миколаївна провели тренінг,де учні ознайомилися з правилами етикету та застосували свої знання в ситуативних вправах.

Учні групи ОК-31 разом з класним керівником Якусик Лесею Іванівною провели майстер-клас, де продемонстрували основні манери етикету в кафе.

А на завершення виховної години сюрпризом був музичний подарунок під супровід гітари від хлопців груп -пісня “Восьмий колір”.

З 12.02.2024р до 17.05.2024р в ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” проводились короткострокові курси за професією “Електромонтажник силових мереж та електроустаткування”. Всі слухачі досягли своєї мети таотримали сертифікати /свідоцтва державного зразка.

9 травня 2024р представники Міжнародного Медичного Корпусу України Наталя Станович та Надія Янкевич провели тренінг для працівників ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” на тему “Перша психологічна допомога дорослим”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x