Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/vpu34/domains/vpu34.lviv.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

День Єднання

ід Заходу Вкраїнського й до Сходу,

Єднання прапор ми піднімем знов.

Посієм між людьми священну згоду!

Ми разом це основа всіх основ.

Тепло сердець здолає ворожнечу

І об’єднає всіх свята мета:

Тримаймось разом ми – велика сила,

Й не забуваймо: Батьківщина в нас одна.

І заспіває знову Україна.

І правда оживе свята

Бо тільки в єдності народу ми єдині,

З руїни й попелу відродиться Земля!

Ці поетичні рядки, державний та духовний гімни України, звичайно хвилина пам’яті про загиблих героїв сьогодні в День Єднання поєднали наші учні й педагоги на подвір’ї перед училищем під столітнім дубом, щоб сказати усьому світу Україна єдина, ми єдині і ніякому ворогу нас не роз’єднати!

З 12.02.2024р до 17.05.2024р в ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” проводились короткострокові курси за професією “Електромонтажник силових мереж та електроустаткування”. Всі слухачі досягли своєї мети таотримали сертифікати /свідоцтва державного зразка.

9 травня 2024р представники Міжнародного Медичного Корпусу України Наталя Станович та Надія Янкевич провели тренінг для працівників ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” на тему “Перша психологічна допомога дорослим”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x