Інформаційна безпека вже є не просто вимогою сьогодення, а важливою складовою нашого життя. Адже для учнів нашого училища Інтернет є не тільки засобом навчання, а потужним джерелом інформації. Вміти правильно користуватися всесвітньою мережею разом з викладачем інформатики Шмілик Оксаною Петрівною навчалися учні групи Б-21. Цьогоріч заняття з нагоди Дня безпечного Інтернету стосувалося важливості дотримання правил безпеки платежів та розрахунків в Інтернеті. Свій внесок у формування важливих знань з платіжної безпеки в молодого покоління додала викладач Кобільник Софія Іванівна, яка у ВПУ-34 керує навчальною програмою з підприємництва та економіки для молоді JA Ukraine і навчає учнів групи ОК-21 фінансової грамотності, готує до підприємницької діяльності. Для проведення освітнього заходу до Дня безпечного Інтернету було використано матеріали на тему платіжної безпеки, розроблені експертами Національного банку України в межах Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству #ШахрайГудбай.
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/417327469_396481999728728_8914693249547663452_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/417493352_1557346581669946_8998222535531809850_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/417569785_7085125724901414_8340678312405444049_n-749x999.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/418111388_2496802427165311_6311006259547077775_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/418734356_1130381048128544_629814244868556577_n-749x999.jpg)