Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/vpu34/domains/vpu34.lviv.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Героям Небесної сотні

Сьогодні згадуємо героїв Небесної сотні, вже десять років тим подіям. Десять років, як в Києві на майдані пролилася перша кров у новітній війні з московщиною. Так війна починалася там, оскільки це москва підштовхнула та спровокувала силові дії, а пізніше немов роздмухувала вогонь кровопролиття українців. Це москва скориставшись сфабрикованим безвладдям анексувала Крим і створила так звані днр та лнр. Так почалася війна, яка довгих вісім років кровоточить на сході і переросла у повномасштабну, два роки тому.

Та все ж сьогодні ми згадували тих безоружних лицарів, котрі в руках із битами з саморобними щитами виступили проти озброєного свавілля влади. Виступили як колись повставали українці проти гніту зажерливої влади.

Ці молоді й не дуже, українці і не тільки, робітники й інтелігенція сказали рішуче ні, довівши, що наш Народ має свою Гідність і нам вибирати яким шляхом піде Україна, знову у рабство москви, чи до вільної Європи…

Поетичними рядками та мистецькою композицією, підготовленими учнями під керівництвом художнього керівника Івана Телечкуна з педагогами Діаною Кудибин та Іриною Івасенко, згадали ці події сьогодні в нашому училищі.

З 12.02.2024р до 17.05.2024р в ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” проводились короткострокові курси за професією “Електромонтажник силових мереж та електроустаткування”. Всі слухачі досягли своєї мети таотримали сертифікати /свідоцтва державного зразка.

9 травня 2024р представники Міжнародного Медичного Корпусу України Наталя Станович та Надія Янкевич провели тренінг для працівників ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” на тему “Перша психологічна допомога дорослим”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x