Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/vpu34/domains/vpu34.lviv.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Брама – онлайн варта України

Ключовими аспектами Стійкості та Перемоги України у війні з російською агресією є наша сміливість і наша єдність. Адже, лише коли ми згуртовані самі, ми можемо очікувати згуртованості від світу. Необізнаність людей провокує в суспільстві внутрішні суперечки і вони, на жаль, – чудове підґрунтя держави-агресора для застосування інструментів дезінформації та пропаганди. Російські наративи направлені на дестабілізацію та розділення українського суспільства. Ворог умисно маніпулює чутливими темами і спрямовує великі ресурси для просування меседжів про “правильних” і “неправильних” українців, “тих, хто виїхав” і “тих, хто залишився”, “тих, хто воює” і “тих, хто розважається”. Ми не можемо фізично знищити російську пропаганду, але ми можемо побудувати “Залізну браму-онлайн варти України”, яка захистить від небезпеки та закриє нас від такого інформаційного впливу, це буде свого роду “психологічна вакцина” проти дезінформації та пропаганди.

Так, 28 лютого 2024 року в нашому училищі, методист та викладач комп’ютерних дисциплін Ігор Ярич разом з заступником директора з виховної роботи Nina Masendych (Ніна Масендич представили проєкт «Брама – онлайн варта України», який обʼєднує небайдужих громадян у напрямку протидії дезінформації, а також російській пропаганді у мережі Інтернет. Метою проєкту є очистити медіапростір від російської пропаганди, знищити осередки незаконного контенту та підвищити медіаграмотність українців. Унікальність “BRAMA” – це не лише блокування джерел пропаганди, але й освітня програма з медіаграмотності та захисту від дезінформації.

Учні та викладачі мали нагоду отримати цікаву та корисну інформацію щодо:

– правил роботи та створення алгоритму якості контенту в інформаційному просторі;

– аналізу джерел інформації;

– розуміння та розпізнавання російських наративів, меседжів, фейків і маніпуляцій.

Як зазначив у завершальному слові директор училища та викладач комп”ютерних дисциплін Олег Кизима : “Найважливішим є що всі присутні отримали загальні поради для підвищення особистої кібербезпеки при користуванні смартфонами та кібергігієни.

На сьогодні нашим завданням є донат у єдність, що є превентивною зброєю проти дезінформації, стратегією підвищення медіаграмотності та інформаційної безпеки в умовах війни.”

З 12.02.2024р до 17.05.2024р в ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” проводились короткострокові курси за професією “Електромонтажник силових мереж та електроустаткування”. Всі слухачі досягли своєї мети таотримали сертифікати /свідоцтва державного зразка.

9 травня 2024р представники Міжнародного Медичного Корпусу України Наталя Станович та Надія Янкевич провели тренінг для працівників ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” на тему “Перша психологічна допомога дорослим”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x