Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/vpu34/domains/vpu34.lviv.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Візит заступника міністра

Візит заступника міністра це завжди відповідально. Адже за короткий проміжок часу хочеться показати й усі досягнення й усі проблеми, які хочеш вирішити в одну мить.

Дмитро Завгородній , як свого часу і обіцяв, приїхав ознайомитися з базою навчального закладу, побачити досягнення і проблеми та окреслити напрям розвитку. Звичайно, що складно охопити все й одразу, але за майже дві години ми спробували намалювати траєкторію розвитку нашого училища. Директор училища Олег Кизимаокреслив ті напрямки куди спрямовані зусилля. Директор Департамент освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска запевнив, що по окремих питаннях, наприклад кабінети Захисту України, вже є готові рішення, по інших питаннях Департамент працює разом з Міністерство освіти і науки України .

Особливу увагу заступник міністра освіти та науки України, приділив реалізації проєкту EU4SKILLS, щодо капітального ремонту майстерні, ознайомившись з сьогоднішнім станом справ висловив сподівання, що цьогоріч даний проєкт отримає належну реалізацію і запевнив, що триматиме дане питання на своєму контролі.

Знаково що на базі двох НПЦ, що функціонують в училищі створено кваліфікаційний центр, То ж є бажання, щоб він набув повноцінного функціонування.

Як зазначив голова наглядової ради училища Тарас Пошивак : “Підсумовуючи візит керівництва, можна констатувати, що ще багато актуальних питань слід вирішити в процесі вдосконалення діяльності, але напрямок руху окреслено правильно і тільки відповідальна праця наблизить навчальний заклад до досягнення мети.”

Початок тижня для учнів ДНЗ”ВПУ-34 м. Стрий” видався цікавим та пізнавальним. Разом з соціальним педагогом Іриною Радюк вони відвідали Стрийське відділення поліції з метою ознайомитися із основними завданнями та аспектами роботи поліцейського. Цікаву зустріч вже вкотре провели інспектори “Custody Records” Стрийського РУП ГУНП у Львівській області, за що ми їм щиро вдячні.

В межах третього компонента Програми “EU4Skills: “Кращі навички для сучасної України” у Державному навчальному закладі “Вище професійне училище #34 м.Стрий” 28.05.24 р. розпочалися будівельні роботи. В даний час проводяться демонтажні роботи.В рамках проєкту передбачається ремонт майстерень за професіями “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів” та “Електрогазозварник”, які в свою чергу будуть облаштовані новим сучасним обладнанням […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x