У нашому училищі, як і у всій Україні, сьогодні вшановували День гідності і свободи. Вихователі Досужа Ольга та Шевчук Мар’яна, а також керівник гуртків художньої самодіяльності Іван Телечкун разом із учнями з гуртожитку провели для всіх учнів та працівників музично-поетичну годину пам’яті подій двох революцій новітньої історії України, що назавжди змінили нашу країну та продемонстрували усьому світу, що українці не будуть рабами, що ми маєм свою гідність і хочемо жити у вільній демократичній країні.
22.11.2023
День гідності і свободи
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/11/403729627_793248139272740_76909258573514895_n-e1700649752101.jpg)