Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/vpu34/domains/vpu34.lviv.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Безпечний інтернет

На виконання листа управління протидії кіберзлочинам у Львівській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України.

У сучасному цифровому суспільстві, де підлітки стикаються з безліччю цифрових технологій та мережевих засобів спілкування, безпека в кіберпросторі стає надзвичайно актуальною та важливою.

Підлітки проводять значну кількість свого часу в Інтернеті, використовуючи соціальні мережі, месенджери, онлайн-ігри та інші цифрові платформи для спілкування, отримання інформації та розваг.

Однак, цей широкий доступ до кіберпростору також вносить ризики, зокрема стосовно безпеки та приватності підлітків.

Кіберпростір – ще один фронт ведення війни, де ворог підло та підступно атакує наших громадян. Найбільш уразливими є діти та підлітки, адже вони багато часу проводять в мережі, а тому й ризик зустріти небезпеку зростає.

Сучасність ставить перед нами нові виклики, один із яких – це протидія кіберзлочинності.

Викладач інформатики Шмілик Оксана Петрівна в цікавій, доступній формі розповіла учням першого та другого курсу про базові правила цифрової безпеки, адже кіберзахист є однією з основних базових навичок сьогодення. Учні активно брали участь у вікторині «Безпечний Інтернет», тому що могли не тільки перевірити свої знання, а також отримати гарну оцінку з інформатики. Модуль «Інформаційна безпека» входить до навчального плану з цього предмету.

З 12.02.2024р до 17.05.2024р в ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” проводились короткострокові курси за професією “Електромонтажник силових мереж та електроустаткування”. Всі слухачі досягли своєї мети таотримали сертифікати /свідоцтва державного зразка.

9 травня 2024р представники Міжнародного Медичного Корпусу України Наталя Станович та Надія Янкевич провели тренінг для працівників ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” на тему “Перша психологічна допомога дорослим”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x