Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/vpu34/domains/vpu34.lviv.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Поїздка-тренінг для педпрацівників

Головною метою навчального процесу у ПТНЗ є підготовка кваліфікованих робітників, але не менш важливим є виховання національно-патріотичного духовного громадянина. Проте педагоги теж потребують певної “підзарядки”.

Тож насиченою видалася поїздка-тренінг наших педагогічних працівників, адже мала і паломницький і пізнавальний і психологічний характер. Наш край дуже багатий на духовні та патріотичні місця, а ми не завжди маємо час, щоб відвідати їх тут, поруч з нашого домівкою.

Доторкнутися до чудотворної ікони Матері Божої Кохавинської, помолитися разом з училищним капеланом Андрій Бінас , прогулятися до каплиці та напитися цілющої води з братом Назарієм, провідати сестер згромадження Фатімської Богородиці в Україні, перенестися до середньовічної Речі посполитої та перейнятися козацьким духом у музеї Івана Виговського філії Львівської картинної галереї в Руді разом з всезнаючим музейником Степаном Ревуцьким, усе це змогли наші педагоги, котрі взяли участь в тренінгу по формуванню команди зорганізованому профспілковою організацією училища.

А щира молитва за українських захисників, котра дзвінко лунала в Кохавинському монастирі буде справжнім оберегом нашим воїнам.

Початок тижня для учнів ДНЗ”ВПУ-34 м. Стрий” видався цікавим та пізнавальним. Разом з соціальним педагогом Іриною Радюк вони відвідали Стрийське відділення поліції з метою ознайомитися із основними завданнями та аспектами роботи поліцейського. Цікаву зустріч вже вкотре провели інспектори “Custody Records” Стрийського РУП ГУНП у Львівській області, за що ми їм щиро вдячні.

В межах третього компонента Програми “EU4Skills: “Кращі навички для сучасної України” у Державному навчальному закладі “Вище професійне училище #34 м.Стрий” 28.05.24 р. розпочалися будівельні роботи. В даний час проводяться демонтажні роботи.В рамках проєкту передбачається ремонт майстерень за професіями “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів” та “Електрогазозварник”, які в свою чергу будуть облаштовані новим сучасним обладнанням […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x