Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/vpu34/domains/vpu34.lviv.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

На крилах поезії

26 жовтня, напередодні Дня української писемності та мови у нашому училищному музеї “Народна світлиця” було людно, адже тут відбулась літературна зустріч “На крилах поезії” з нашою землячкою, викладачкою училища – Марією Йосипівною Звіришин.

Тематика її творчості надзвичайно широка та цікава для всіх поколінь. Але особливо актуальною сьогодні стала воєнна тематика.

Із величезним захопленням та увагою реагували на поетичне слово як викладачі так і здобувачі освіти.

Слова вдячності Марії Йосипівні, за душевну щирість, духовну глибину, теплоту, яку подарувала і дарує всім нам, лунали поетесі ще довго після завершення читань.

З 12.02.2024р до 17.05.2024р в ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” проводились короткострокові курси за професією “Електромонтажник силових мереж та електроустаткування”. Всі слухачі досягли своєї мети таотримали сертифікати /свідоцтва державного зразка.

9 травня 2024р представники Міжнародного Медичного Корпусу України Наталя Станович та Надія Янкевич провели тренінг для працівників ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий” на тему “Перша психологічна допомога дорослим”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x