Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/vpu34/domains/vpu34.lviv.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

День знань

Тепло та по сімейному відбулося свято “Дня знань” у нашому училищі. До великої родини здобувачів освіти долучилося ще понад 320 юнаків та юначок. Вже з понеділка в майстернях та лабораторіях училища знову буде гамірно.

А сьогоднішнє свято було пронизане нотами патріотизму, оскільки у нас стають не тільки фахівцями своєї справи, але й справжніми патріотами своєї держави.

Розпочали дійство з державного славня, згадали хвилиною мовчання полеглих випускників, на алеї героїв з’явилася ще одна магнолія, квіти до “Книги пам’яті” та Матері Божої.

Отець Андрій Бінас благословив усіх присутніх окропленням святою водою. Напутні слова директора училища Олега Кизими доповнив виступ колективу “Дзвінке джерело” з піснею “Україна”.

Вже традиційний “Перший дзвоник” від першокурсників та на завершення свята – духовний гімн”Боже великий єдиний”.

На подвір’ї училища ще довго було багато молоді у вишиванках, свято “Дня знань” продовжувалося…

Початок тижня для учнів ДНЗ”ВПУ-34 м. Стрий” видався цікавим та пізнавальним. Разом з соціальним педагогом Іриною Радюк вони відвідали Стрийське відділення поліції з метою ознайомитися із основними завданнями та аспектами роботи поліцейського. Цікаву зустріч вже вкотре провели інспектори “Custody Records” Стрийського РУП ГУНП у Львівській області, за що ми їм щиро вдячні.

В межах третього компонента Програми “EU4Skills: “Кращі навички для сучасної України” у Державному навчальному закладі “Вище професійне училище #34 м.Стрий” 28.05.24 р. розпочалися будівельні роботи. В даний час проводяться демонтажні роботи.В рамках проєкту передбачається ремонт майстерень за професіями “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів” та “Електрогазозварник”, які в свою чергу будуть облаштовані новим сучасним обладнанням […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x