Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/vpu34/domains/vpu34.lviv.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Тренінг “Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століття”

В рамках Європейського року навичок Всеукраїнського тижня професійної освіти до дня педагогів відбувається професійний тренінг.

Запобігання насильству, розвиток особистості, запобігання шкідливим звичкам, служіння суспільству, соціальна та емоційна освіта, академічні досягнення, усі ці питання охоплює тренінг “Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століття” програма LIONS QUEST від Lions Clubs International Foundation.

Прекрасний тренер Людмила Курбакова вперше працювала з профтехосвітянами адже здебільшого дана програма розрахована на педагогів загальної середньої освіти, проте настільки ефективна що з легкістю можна впроваджувати в ПТНЗ.

Викладачі і майстри виробничого навчання нашого училища та ВПУ-35, що долучилися до тренінгу спочатку скептично оцінили інструменти програми, але в процесі перейняття досвіду настільки включилися в процес, шо в рефлексійних анкетах поставили найвищі оцінки як тренінгу так і тренеру.

Віримо що завдяки новим підходам до навчально-виховного процесу, зможемо підготувати висококваліфікованих фахівців та справжніх громадян нової незалежної могутньої соборної України.

На завершення тренінгу усі учасники в одноголосся виконали гімн незламності “Червона калина”.

Початок тижня для учнів ДНЗ”ВПУ-34 м. Стрий” видався цікавим та пізнавальним. Разом з соціальним педагогом Іриною Радюк вони відвідали Стрийське відділення поліції з метою ознайомитися із основними завданнями та аспектами роботи поліцейського. Цікаву зустріч вже вкотре провели інспектори “Custody Records” Стрийського РУП ГУНП у Львівській області, за що ми їм щиро вдячні.

В межах третього компонента Програми “EU4Skills: “Кращі навички для сучасної України” у Державному навчальному закладі “Вище професійне училище #34 м.Стрий” 28.05.24 р. розпочалися будівельні роботи. В даний час проводяться демонтажні роботи.В рамках проєкту передбачається ремонт майстерень за професіями “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів” та “Електрогазозварник”, які в свою чергу будуть облаштовані новим сучасним обладнанням […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x