Цікавий історичний екскурс відбувся в конференц-залі нашого училища. Викладач Ірина Швиденко розповіла учням історію проголошення Дня Героїв, що відзначається сьогодні. Адже хто не знає своєї історії – той не має майбутнього.
Окрім того згадали про геноцид цілого народу кримських татар, спомин про цю трагедію був минулого тижня.
Сьогодні ж московські окупанти намагаються продовжити роботу своїх предків і знищити як кримсько-татарський так і український народи. І тільки новітні герої нащадки лицарів Київської Руси, славетних козаків, гайдамаків, січових стрільців та вояків УПА не дають їм реалізувати темні плани.
Слава УКРАЇНІ! Героям слава! Слава ЗСУ!!!
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/348862217_2402848979908354_4595117305594070738_n-e1684908150215.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/347424241_1542613409599590_5172537277391884000_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/347423296_808249927043238_3964183625576891326_n-749x999.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/347237372_617836757024874_4599056444768326169_n-1004x753.jpg)