Сьогодні ДЕНЬ ГЕРОЇВ!
День Героїв або Свято Героїв — щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків та воячок — борців за самостійну соборну Українську державу, передусім лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, УГА, ОУН, УПА, а також героїв Небесної Сотні та сучасної національно-визвольної московсько-української війни.
День Героїв — це день пам’яті усіх русинів-українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність Української держави, це свято величі духу українських вояків та воячок — борців за самостійну соборну Українську державу і є символом незборимості української нації.
Напередодні в нашому училищі Дню Героїв приурочено відкриття “Книги пам’яті” усім полеглим захисникам випускникам училища – новітнім героям.
Книга як символ знань, котрі отримували тут ще герої боротьби за Українську державу у ХХ столітті – Степан Бандера та його побратими і тризуб мов квітка, виростає з книги як національний дух, і мов полум’я горить в серцях новітніх героїв, котрі перейняли естафету та віддали своє найдорожче у останній борні за нашу незалежність.
Слава УКРАЇНІ!
ГЕРОЯМ СЛАВА!!
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/347237372_617836757024874_4599056444768326169_n-2-749x999.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/347421690_290744649945674_2298508107397735683_n-749x999.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/347596409_650309590275367_6493961821655117163_n-999x999.jpg)