В рамках проєкту EdUP Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні , що знаходиться під егідою уряду Швейцарії , відбувся конкурс фахової майстерності з професії “Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування”. 14 учнів 1 -го та 2 -го курсів змагалися в теоретичній та практичній підготовці. Експерти проєкту дуже професійно підготували усі завдання, устаткування, обладнання та інструменти. Разом з тим були подивованими професійності та обізнаності наших здобувачів. Конкурс відбувається в 20 НПЦ з 25 ПТНЗ, котрі знаходяться в проєкті. А 10 кращих переможців матимуть змогу побувати в Австрії, перейняти передовий досвід та просто погуляти у центрі Європи.
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/345582458_819121729853968_5254666448502242444_n-747x999.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/345582761_219201040830577_8656465089802620552_n-749x999.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/345584195_1181763825851859_7074086016484729766_n-749x999.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/345586618_1204537470260756_6488644360448923605_n-749x999.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/345586794_689079646560069_9175532309826626098_n-749x999.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/345588205_763445318617253_59918538416148673_n-749x999.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/345590183_3599600277031637_2737784743047234475_n-749x999.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/345590844_965475237918962_8254694399070345314_n-1004x751.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/345591362_1786214745153204_881065228141837945_n-749x999.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/345593094_1407025596752828_5775151366717509239_n-749x999.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/345596124_229458663052770_7926423819795553062_n-747x999.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/345596752_254664247085782_1100241276826475543_n-1004x751.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/345597287_215476324561584_7684253578781482872_n-749x999.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/345606270_191267490467354_1712827673119041923_n-749x999.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/345607060_3301815470149142_3460370671370586335_n-749x999.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/345609034_232878299354015_1630464973366418729_n-749x999.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/345610273_6034307309957094_4349271904301349721_n-1004x751.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/345614034_985047036003166_3216486939322962344_n-749x999.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/345614044_569533595267179_916653096601426547_n-749x999.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/345614873_904109367315945_6684608224937985767_n-749x999.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/345616353_6507848029225202_8178856790777865871_n-749x999.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/345622569_754093209592822_6291844434105473179_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/345623653_159797820390104_1229646990784118602_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/345624428_2462492380584209_3277024320594977546_n-747x999.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/345628433_628773805436780_7432048524356609125_n-749x999.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/345630711_1017151812587928_2991217946870648935_n-1004x753.jpg)