На Львівщині відбувся престур «Нові можливості української профтехосвіти».Наше училище журналісти вілвідали на другий день заходу.Під час престуру гості ознайомилися з історією, оглянули матеріально-технічну базу закладу, поспілкувалися з педагогами, учнями та успішними випускниками, високо оцінили досягнення, здобутки та розвиток навчального закладу на сучасному етапі, а також можливості і перспективи у майбутньому.Престур є складовою комунікаційної кампанії Міністерства освіти і науки та Програми «EU4Skills: кращі навички для сучасної України». Програма має на меті надати підтримку у впровадженні реформи профосвіти та модернізації інфраструктури обраних навчальних закладів.Реформа професійно-технічної освіти та навчання (ПТО) є пріоритетом у масштабній програмі реформ, яку здійснює український уряд. Спільна програма ЄС та його держав-членів Німеччини, Фінляндії, Польщі та Естонії EU4Skills спрямована на підтримку реформи сектору ПТО в Україні. Серед основних завдань реформи: адаптувати навчання до вимог ринку праці та допомогти молоді й дорослим реалізувати власний потенціал.
11.04.2023
Престур “Нові можливості української профтехосвіти”в ДНЗ “ВПУ-34 м. Стрий”
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/04/_viber_2023-04-07_17-56-27-753-e1681191643510.jpg)