“День відкритих дверей” в училищі був минулого тижня, але насправді наші двері для школярів відкриті завжди. Цього тижня до нас завітали учні шкіл Славської громади. Вже традиційно оглянули матеріальну базу, прийняли участь в майстер-класах, поспілкувалися з учнями та педагогами, насолодилися мистецьким доробком училища та навіть скуштували студентського обіду. Тож бо запрошуємо й інші школи Стрийського та сусідніх районів відвідати наше училище, дізнатися переваги продовження навчання саме в наших стінах, обіцяємо буде цікаво…
07.04.2023
До нас завітали учні шкіл Славської громади
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/04/339308158_618930343012708_5780228856462231493_n-e1680845025213.jpg)