Підбиття підсумків робочого візиту керівника Навчально-методичного центру професійної освіти у Львівській області Бобка Володимира Миколайовича та методиста НМЦ Дмитришина Ярослава Степановича до нашого навчального закладу – окреслені перспективні напрямки діяльності, поставлені цілі, виокремлено проблемні питання, рухаємося в правильному напрямку.
06.03.2023
Окреслені перспективні напрямки діяльності, поставлені цілі…
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/332901118_243026864717382_6450450470223936485_n-e1678084072149.jpg)