Вибір професії це досить складна справа, адже від цього рішення залежить дуже багато – це вибір майбутнього стилю життя, вибір свого оточення, вибір життєвого шляху. Допомогти зорієнтуватися в такому нелегкому виборі і покликані профорієнтаційні заходи в освітніх установах.Двері нашого училища для гостей відкриті завжди. У вівторок нас відвідували учні 9-их класів Стрийського ліцею #7, а сьогодні в рамках “Дня відкритих дверей” близько 250 учнів з 13-ти шкіл Стрийської, Моршинської та Дулібівсько-Грабовецької громад. Молодь мала змогу прийняти участь в майстер-класах, що проходили в електромацстерні, навчально-практичних центрах монтажників санітарно-технічних систем та кухарів-кондитерів, міні-СТО, оглянули вироби та кабінети кравецького напрямку, скуштували смаколики подані офіціантами і безалкогольні коктейлі виготовлені барменами, доторкнулися до історії в кабінеті-музеї, ознайомилися з побутом в гуртожитку, а на завершення, після короткої розповіді директора про переваги професійної освіти, можливості здобути фахову передвищу освіту в стінах училища та перспективи стажування в Німеччині, насолодилися художньою самодіяльністю учнівських народних колективів.
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/339268187_753410976454977_5530587111221456566_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/339158668_772961327378137_1784207655712204837_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/339146257_997202484585142_3369986837584135306_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/339143960_2179439388920142_1500147801004839832_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/339142230_203923672249583_6048982132475673735_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/339098312_132702613096392_4000816162485078889_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/339101869_3425055014488965_4106884387925081091_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/339110034_731509498640052_334954116612858117_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/339122919_626810192608930_476080767231544205_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/339125374_169785259268451_7282105234490472969_n-1004x565.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/339093060_3493417080947358_6835367069319946939_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/339090612_227499419824833_3411325217151263548_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/339090230_532007352401456_8032401719207074466_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/339079436_523150983345376_5435517043904444570_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/339016687_2100691223459731_8814752956452265341_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/339072612_171271859132493_4073707505295771838_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/339074536_129211090119268_6852131968317590854_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/339074735_566818395427354_2774446688453552352_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/339076337_610031100653673_1590391644388279761_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338969664_1926239904380252_2274902199757875766_n-e1680243320332.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338968795_530397432361664_4020698006524277436_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338957349_220873940560156_4075787635329050592_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338951160_598102085574402_2076725023864572849_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338923441_560971749470443_4995747238573359647_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338840233_932724938046235_262802212696223562_n-749x999.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338840243_1193494684864835_5370930117506361449_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338879149_224053706840084_4298529637213027953_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338916809_1266066597324941_9068869452888027692_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338921232_870846474016732_1087512707746312315_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338747166_751562936559374_2306454655599650687_n-1-e1680242990647.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338707583_1411771962902368_6708054399526452592_n-999x999.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338592286_581151813949172_4131831038849128242_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338586364_259285639769143_7738465365067545231_n-999x999.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338447074_3381345588791821_2151921303988398496_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338401960_1253676972249487_6631590688094713666_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338407480_1550737538752850_1134650773699888832_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338410287_143673021979018_3165938021809915246_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338410743_557984933103819_3902076463171427287_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338421456_237212415434566_3440497227208740245_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338195147_6239790492744455_4604500803431443371_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338245946_976281636646254_2397121770967941082_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338263426_600173151984735_9087210187824000758_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338310623_1422395848534049_3786707229044405368_n-999x999.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338361251_1417226435768179_5471196967452166586_n-999x999.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338194922_547043800646154_8958287430624082841_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338189476_181507390911949_2723924649814624350_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338188624_132995062901033_8201588465746850369_n-e1680242657711.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338180075_589860923172100_9198254126480557755_n-1-e1680242645300.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338178799_587490316438133_3184666701080154291_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338165430_1522706114921117_7740537159230134734_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338169440_1396966327717522_4016181613831771286_n-e1680242597920.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338171314_1286012708648637_7058854824916840861_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338174193_1445024352907018_3420705566885991126_n-749x999.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338163802_741174707404320_8421942738666152699_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338163669_758302825914212_8367769941706660216_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338162391_1370955237107164_6790207477280601450_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338150534_1223406828268400_1029597975087177999_n-1-e1680242518498.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338149549_787119276043426_3386393304712974663_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/336683172_178239748356537_6034071262640805550_n-562x999.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/336696648_737743618076467_6006109263871751900_n-562x999.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/336743489_879320230025350_1727667991043764011_n-562x999.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338034380_1528962920845264_1395351350849667019_n-1004x753.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338040619_1945960122446948_2518785414452060345_n-749x999.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/336670131_150991451232044_6108367996141673614_n-562x999.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/336376960_611751577092644_9041609969997903133_n-1004x565.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/336365217_740446374375202_1044374783455312242_n-749x999.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/336359765_162364830031231_1574344065707791862_n-562x999.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/336353921_540986984597395_7017766556618765590_n-562x999.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/336275649_5904935519601797_4602335008136751915_n-1004x565.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/336268573_175453628674992_1733220847869387606_n-1004x565.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/336170809_223565060349916_5298573606200125665_n-1004x565.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/336174959_205319978910679_7290398534016913679_n-562x999.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/336170657_186031680877599_4594303507938143473_n-1004x565.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/336167069_6101156799932323_5764178972326099876_n-562x999.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/336024282_671727344713162_7841424244841024085_n-562x999.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338277869_1640573689738761_8489980768317936605_n-e1680157427246.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338187757_891779561890902_4925730431063882675_n-e1680157407533.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338180075_589860923172100_9198254126480557755_n-e1680157369784.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338178798_950197376005394_879855074775134071_n-e1680157354158.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338178517_705959011323198_422952165652464414_n-e1680157338828.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338160327_517978550538273_6868268900698810792_n-e1680157320673.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338157644_3651902375131610_6647199001699014447_n-e1680157301754.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338151371_753577869812809_276409671545987429_n-e1680157285630.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338150534_1223406828268400_1029597975087177999_n-e1680157264924.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338147469_947526856425754_9171566380116386723_n-e1680157243821.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338147457_1440492020027702_1961964749669962033_n-e1680157227343.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338145854_754611619625618_6863951169634058887_n-e1680157209384.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338133959_1287745795114270_2628526281894619771_n-e1680157190852.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/337549915_9345235572160905_4305298129030562890_n-e1680157108441.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/337987423_1176665339706748_4393049865347599079_n-e1680157149952.jpg)
![](https://vpu34.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/338031425_532197149069121_210658291329152997_n-e1680157171884.jpg)